• Czy doładowania w Internecie są bezpieczne?

  Tak, podobnie jak inne zakupy wykonywane za pomocą sieci, tak i doładowanie konta telefonu przez Internet jest bezpieczne, pod warunkiem zachowania ostrożności i korzystania z zaufanych stron takich jak witryna DoladujTelefon.pl.

 • Jak szybko otrzymam doładowanie telefonu?

  Nie lubisz tracić czasu? Chcesz szybko, łatwo i bezpiecznie doładować swój telefon? Skorzystaj z doładowań na DoladujTelefon.pl! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu doładowań, skróciliśmy czas realizacji zasileń ze średnio 39 do około 3 sekund! Od teraz w zaledwie kilka sekund po dokonaniu przelewu, kwota będzie pojawiała się na koncie Twojego telefonu. Sprawdź nas i doładuj telefon!

  Obsługujemy wiodących operatorów w Polsce: Orange, Plus, Play, T-Mobile, Heyah, a także Sami Swoi i 36i3.

  Każdego miesiąca realizujemy setki doładowań!

 • Czy dostanę potwierdzenie uzupełnienia konta?

  Potwierdzenie każdej zrealizowanej transakcji dostaniesz SMS-em na telefon oraz na wskazany w formularzu adres e-mail.

 • Jak sprawdzić stan konta?

  Wystarczy, że wpiszesz krótki kod *101# i zatwierdzisz zieloną słuchawką. Od razu dostaniesz informacje o stanie oraz ważności konta na połączenia wychodzące.

 • Jak mogę zapłacić za doładowanie?

  Nie ma znaczenia w jakim banku masz konto.

  W serwisie DoladujTelefon.pl akceptujemy płatności: mBanku, MultiBanku, Banku Zachodniego WBK, BOŚ Banku, Banku BPH, Nordea Banku, Banku Credit-Agricole, Alior Banku, Eurobanku, Banku Millennium, Banku Pekao BP, Inteligo, Banku Pekao S.A., Meritum Banku, Banku Citi-Handlowy, Banku ING, Raiffeisen Banku, PBS Banku, Volkswagen Banku, Getin Banku, Banku BGŻ, BNP Paribas Banku.

  Telefon możesz doładować także, gdy masz konto w innym banku - pamiętaj jednak, że Twój przelew za doładowanie realizowany będzie w systemie ELIXIR, czyli nie dotrze natychmiast. Takie przelewy przekazywane są z banku nadawcy do banku odbiorcy za pośrednictwem Krajowej Izby Rozliczeniowej SA w ciągu 3 dni roboczych (doładowanie możesz otrzymać więc dopiero po 3 dniach roboczych).

 • Czy za kupione doładowanie można otrzymać fakturę VAT?

  Tak, za każdą transakcję na DoladujTelefon.pl można otrzymać fakturę VAT.
  Aby otrzymać fakturę wystarczy przejść na stronę faktury i postępować zgodnie z instrukcjami na stronie.

 • Czy na fakturze będzie widoczny zasilany numer telefonu?

  Nie, na fakturze nie podajemy numeru doładowanego telefonu, a identyfikator transakcji. Identyfikator jest unikalnym numerem, który przypisany jest do każdego doładowania telefonu realizowanego przez DoladujTelefon.pl.

 • Doładowania bez ukrytych prowizji

  Na DoladujTelefon.pl wyznajemy zasadę pełnej transparentności.
  Nie pobieramy żadnych prowizji ani ukrytych opłat z tytułu doładowania. U nas doładujesz swoje konto kiedy tylko chcesz - kwotą dokładnie taką, jaką chcesz wydać!